+905456613440

Günlük Yat Kiralama

Deniz, güneş tarih ve doğanın harika bir uyum içinde bütünleştiği şehirdir Antalya. Antik kentleri, masmavi denizi, güneşi, mükemmel kumsalları, yemyeşil ormanı; hepsi bu bütünlüğün parçalarıdır.

 

Dünyanın en çok ziyaret edilen şehirlerinden birisidir Antalya, ve bunun tabii ki onlarca nedeni var. Akdeniz kıyısında batıdan doğuya uzanan yaklaşık 700 kilometrelik sahil şeridi, kıyıya paralel olarak ve şehrin hemen arkasında heybetiyle misafirlerini selamlayan Toros Dağları, deniz, kum ve güneş seven ve doğa içinde kaybolmak isteyenler de tarih meraklıları da Antalya’da onlarca seçenek bulabilir. 

 

 

Günlük Yat Kiralama

Günlük yat kiralama da bu Antalya'ya gelenlerin en çok tercih ettiği aktivitelerin başında gelmektedir. Antalya'nın birbirinden güzel masmavi koylarını kendine özel teknelerle gezmek, istediği koyda dilediği kadar yüzmek ve gözlerden uzak olmak isteyenlerin birinci tercihi Antalya'da özel yat turlarıdır.

 

Genel olarak Antalya yat limanı, Kemer Limanı çıkışlı olarak düzenlediğimiz Özel Yat turlarında %100 müşteri memnuniyeti garantisi veren tecrübeli ekibimiz ile misafirlerimize harika bir gün yaşatıyoruz.

 

Sabah çıkışlı ve Öğleden sonra çıkışlı turlarımıza ilaveten isteyen misafirlerimiz için Gün batımı turu düzenliyoruz. Ayrıca teknede parti düzenlemek isteyen gruplara özel olarak da gece turlarımız en çok tercih edilen turlar arasında yer almaktadır. 

 

Antalya Tekne Turu Fiyatları

Antalya'da özel tekne turu yapmak isteyenlerin en çok merak ettiği turların maliyetleri ve nelerin hizmete dahil olduğu hakkındadır. Düzenlediğimiz turlarda teknelerin büyüklüklerine, kişi kapasitesine ve turların düzenlendiği sezona göre fiyatlar 400usd den başlayıp 2000usd lere kadar çıkmaktadır. Herhangi bir özel istek olmaması durumunda sınırsız alkollü ve alkolsüz içecekler, yemek fiyata dahildir. 

 

 

Rezervasyon Formu
Bize Ulaşın
+905456613440